Otevírací doba Po-Čt 18:00-24:00, Pá-So 18:00-01:00
NAĎA VÁLOVÁ Pocta E.Olmerové / šanson+písně Horáček, Hapka
  • Pátek
  • 15. 6.
    / 19:30 HODIN
  • NAĎA VÁLOVÁ Pocta E.Olmerové / šanson+písně Horáček, Hapka

Dvorní zpěvačka pánů Hapky a Horáčka, oceněná hudební cenou Anděl. Vystoupí v hudebním projektu „S úctou Evě Olmerové“ s klavírním doprovodem Anny Cibuľové.

V roce 2008 začala spolupráce s Michalem Horáčkem se kterým jsme vydali desku Ohrožený druh ,která byla oceněná Zlatým andělem za desku roku – 14. týdnů na 1. místě v prodeji. V r. 2009 ve Státní Opeře jsem získala roli Cizí ženy v Lyrikálu Kudykam a začalo turné koncertů Ohrožený druh Michala Horáčka-live, účinkovala jsem v Královnách popu na Karlštejně, v Talkshow J. Saudka a v r. 2010 jsem hostovala na CD Točí se dokola. Od r. 2011, kdy lyrikál Kudykam ukončil svou pouť stejně jako Ohrožený druh – live, poprvé samostatně koncertuji .

V r. 2012 začínám projekt „S úctou Evě Olmerové" a Koncerty Nadi Válové. V r. 2014 jsem účinkovala opětovně v prestižních Královnách popu a po smrti Petra Hapky v O2 Aréně v r. 2015 a 2016 na vzpomínkových koncertech.

Na koncertě zazní hity pánů Hapky a Horáčka a také paní Evy Olmerové a Nadi Válové. Koncert je laděn šansonově a lyricky a je určen všem milovníkům kvalitního šansonu , lyrických textů a hudebních ¨ tónů, které pocházejí z dílny mistrů PETRA HAPKY a MICHALA HORÁČKA. To vše v podání jedinečného a nenapodobitelného hlasu Nadi Válové.

Bližší info o zpěvačce najdete na Fb profilu: Naďa Válová official a nebo na webu: nadavalova.cz