Otevírací doba Po-Čt 18:00-24:00, Pá-So 18:00-01:00
TALKSHOW JAKODOMA hosté Zora Jandová a Pavel Foltán
  • Čtvrtek
  • 26. 9.
    / 19:30 HODIN
  • TALKSHOW JAKODOMA hosté Zora Jandová a Pavel Foltán

Zábavný večer na Praze 6 s hosty a kapelou Jakodoma Jedním z cílů Talkshow je upozornit na neziskovou organizaci Stéblo a Zakoupením jejích výrobků na talkshow ji podpoříte. Petr Cihelka, který je členem organizačního teamu TALKSHOW JAKODOMA, je klientem Stébla. _____________­________________________­___ hosté: Zora Jandová

Zora Jandová (* 6. září 1958 Praha) je česká sportovkyně, textařka, skladatelka, moderátorka, herečka a zpěvačka, manželka hudebního skladatele Zdenka Merty. Žije v Mníšku pod Brdy.[1] Je cvičitelkou a českou reprezentantku v čínském bojovém umění tchaj-ťi – v roce 2002 skončila v tomto sportu na mistrovství světa sedmnáctá jako nejlepší Evropanka.[2]

Ještě během svých středoškolských studií na gymnáziu a posléze na DAMU pohostinsky vystupovala v Divadle Semafor a v Poetické vinárně Viola. Po ukončení školy herecky debutovala na scéně pražského Národního divadla coby Ofelie v Shakespearově dramatu Hamlet. Sólistkou činohry ND byla od srpna 1982 do července 1985.

Kromě toho se jedná o muzikálovou a popovou zpěvačku, spolupracuje především se svým manželem hudebním skladatelem Zdenkem Mertou, v jehož muzikálových inscenacích vystupuje, mimo jiné, také na scéně Městského divadla v Brně.

Moderovala televizní pořady Tykadlo (ČT) a Miláčci (TV Prima), na Českém rozhlase 2 – Praha uvádí pořad Noční Mikrofórum. 2. května 2012 Český rozhlas oznámil, že Zora Jandová bude od 1. června 2012 vedoucí Tvůrčí skupiny pro děti a mládež s odpovědností za reformu rozhlasové nabídky pro tuto cílovou skupinu.

Po roce 1989 se objevilo podezření, že byla za minulého režimu spolupracovnicí StB, která na ni vedla dva svazky. Spolupráci však nepodepsala a v neskartovaném svazku při natáčení televizního pořadu 13. komnata zjistila, že StB po třetí schůzce pokusy o kontakt sama ukončila.

zdroj: https://cs.wikipedia.org/…Jandov%C3%A1

_____________­________________________­____ Pavel Foltán

Je právník a písničkář z Brna, se kterým jsem se setkal v roce 1989 a životně mne posunul. od té doby uteklo sposta vody a tak se dozvíme co se v životě Pavla událo.

​ Zobrazit míň UměníSoudobý folk Informace o JammClub JammClub Bar · Praha JammClub je stylový nekuřácký hudební klub na Hradčanské. Tradičně zde pobíhají akce jako je Jamm Session, Slam poetry aréna nebo Chytrý kvíz. Informace o místě konání

Talkshow Jakodoma