Otevírací doba Po-Čt 18:00-24:00, Pá-So 18:00-01:00
TALKSHOW JAKODOMA hosté P.Lipták a M.Kalenda(Mrakoplaš)
  • Čtvrtek
  • 23. 1.
    / 19:30 HODIN
  • TALKSHOW JAKODOMA hosté P.Lipták a M.Kalenda(Mrakoplaš)

Hudebně zábavný večer na Praze 6 s hosty a Jakodoma duo na kterém by jste neměli chybět. Spojení hvězd a malého klubu Vám přinese nevšední zážitek. Jedním z cílů Talkshow je upozornit na neziskovou organizaci Stéblo a zakoupením jejích výrobků na talkshow ji podpoříte. Na každém večeru se můžete seznámit s vozíčkářem Petrem Cihelkou, který je členem organizačního teamu TALKSHOW JAKODOMA, je klientem Stébla.

Hosty budou Pavel Lipták a Martin Kalenda členové legendární skupiny Mrakoplaš.

Hlavním autorem písní a zpěvákem je Pavel Lipták, některé songy jsou dílem Martina Kalendy. Jejich texty jsou výpověďmi normálních chlapů-čtyřicátníků, kteří (už – nebo ještě?) nemají potřebu si nic dokazovat, ale hodně citlivě vnímají svět kolem, hlavně ten nejbližší, vztahový. A ty výpovědi jsou poetické, formálně precizní, a mnohé básnivé obrazy se mohou směle zařadit vedle nejlepších nápadů třeba takového Ivana Hlase. Zdroj: https://www.lidovky.cz/…_kultura_bez

Tradiční moderátorem a otcem všech projektů Jakodoma Talkshow Jakodoma Dušan je tu Jakodoma kapela Jakodoma a Jakodoma duo je písničkář, vloger a lektor Dušan BItala, který jde s hosty milou a humornou cestu jejich životem a lecky se mu podaří nejen pobavit, ale zeptat se na otázky, které máte Vy právě na mysli. (převzato z fcb události, pořádá JAKODOMA)